•  
  • Warranty PratikWarranty Plus
  •  
  • Onroad PratikOnroad Plus
  •  
  • Home PratikHome PlusHome VIP

Elektro Asist Nedir?

Elektro Asist, elektronik eşyayı ve eşya sahibini güvence altına alan bir koruma paketidir.

Elektro Asist akıllı telefonlar, masa üstü ve taşınabilir bilgisayarlar, kameralar, fotoğraf makineleri gibi değerli elektronik eşyaları adeta elektronik eşya sigortası gibi koruma sağlayarak güvenceye alır. Elektro Asist akıllı telefonlar, masa üstü ve taşınabilir bilgisayarlar, kameralar, fotoğraf makineleri gibi elektronik eşyaları; hırsızlık, gasp, kum hasarları, sıvı hasarları, düşürme ve darbelerden dolayı gerçekleşebilecek arızalar ve hasarlara karşı güvence sağlar. Elektro Asist, elektronik eşya sigortası gibi elektronik eşyalara koruma sağlamasının yanı sıra ferdi yardım teminatları ile de poliçe sahibine destek sağlar.

Elektronik Eşya Sigortası Gibi Koruma Sağlar!

Elektro Asist, elektronik eşya sahiplerine hırsızlık veya kapkaç sonucu tıbbi yardımda bulunarak kişinin sağlığını da güvenceye alır. Ayrıca kapkaç sonucu eşya sahibine ait aracın anahtarlarının çalınması durumunda çekici desteği sağlar, yine kapkaç sonucu ihtiyaç halinde eşya sahibine ait işyeri, ev ve aracın kilit ya da anahtarlarının değiştirilmesi gibi hizmetleri 7/24 acil olarak organize eder.

Tur Assist ve AK Sigorta A.Ş. işbirliği ile içeriği oluşturulan Elektro Asist koruma paketinde, tüm yardım ve servis hizmetleri Tur Assist tarafından sağlanırken, elektronik eşya sigortası poliçesi ise AK Sigorta güvencesinde sağlanmaktadır.

BİZİ ARAYIN

© 2014 Tur Assist web sitesinin tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi Satış Sözleşmesi