•  
  • Warranty PratikWarranty Plus
  •  
  • Onroad PratikOnroad Plus
  •  
  • Home PratikHome PlusHome VIP

Tur Assist Hakkında

Tur Assist, asistans hizmetleri konusunda dünyanın lider firmalarından Mapfre Asistencia grubunun Türkiye’deki şirketidir. 1989 yılında kurulan Mapfre Asistencia, İspanya kökenli uluslararası servis, sigorta ve reasürans devi Mapfre’nin yatırımı olarak bugün Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika’da 45 ülkede faaliyet göstermektedir.

1996 yılında kurulan Tur Assist, ülkemizde asistans hizmetleri ve asistans kavramının gelişiminde kuruluşundan bu yana büyük rol oynamaktadır. Bugün Türkiye’de 8.000, dünyada 200.000’e yakın anlaşmalı hizmet birimiyle Tur Assist, 7 gün 24 saat acil hizmetlerin organizasyonunu sağlamaktadır.

Assist Hizmetleri Denince Tur Assist

Tur Assist 20 yıldır başta sigorta, otomotiv ve finans olmak üzere pek çok sektördeki değerli kurumun 11 milyonu aşkın müşterisine asistans hizmetleri konusunda destek vermektedir. Tur Assist, oluşturduğu yaratıcı ürünler ve yenilikçi uygulamalar ile asistans sektöründeki lider konumunu, sağlamlaştırarak korumaktadır. Başta müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensipleri ve tüm birimleriyle kurduğu yakın temas olmak üzere, bu ağın mükemmeliği için harcanan devamlı çaba ve yatırımlar bugün Tur Assist’in sektördeki lider konumunun yapı taşları olmuştur.

Tur Assist’in kurumsal müşterilerine yıllardır başarıyla sağladığı asistans hizmetleri, bireysel olarak da tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yardım paketleri haline getirilerek bireysel müşterilerinin beğenisine sunulmuştur.

Tur Assist, Warranty otomobil garanti paketleri ile üretici garantisi biten araçları ve ikinci el araçları arıza kaynaklı risklere karşı korur. On Road yol yardım paketleri ile seyahat esnasında araçta meydana gelebilecek arıza ve kaza durumlarında yol yardım desteği sağlar.

Ayrıca konut yardım paketleri @Home ile müşterilerine evde oluşabilecek acil durumlarda tesisat, elektrik, cam ve çilingir hizmetlerini de kapsayan geniş çözümler sunar. Satışı N11.com sitesi üzerinden sağlanan elektronik eşya koruma paketi Elektro Asist ile de telefon, bilgisayar, tablet, kamera ve fotoğraf makinesi gibi değerli elektronik eşyaları güvenceye alır.

Tur Assist’in sektördeki birikim ve tecrübesi ile oluşturulan bu ürünler sitesimiz üzerinden kolay bir şekilde satın alınabilmekte, verilen tüm asistans hizmetleri Tur Assist güvencesiyle sağlanmaktadır.

BİZİ ARAYIN

© 2014 Tur Assist web sitesinin tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi Satış Sözleşmesi