•  
  • Warranty PratikWarranty Plus
  •  
  • Onroad PratikOnroad Plus
  •  
  • Home PratikHome PlusHome VIP

@Home Plus Nedir?

Meydana gelebilecek acil durumlara karşı evinizi koruma altına alıyoruz!

@Home Plus, evinizde meydana gelebilecek olumsuz durumlarda evinizi ve sizi güvence altına alan konut yardım paketidir. @Home Plus konut yardım paketi, evinizde ihtiyaç duyacağınız anlarda su ve elektrik tesisatı onarımları, cam değişimi ve çilingir hizmetleri gibi acil yardım hizmetlerinin yanı sıra tesisat onarımları sonrası seramik / fayans gibi yüzeylerin kapanması hizmetini de bünyesinde barındırmaktadır.

Ayrıca @Home Plus konut yardım paketi, yangın, patlama veya su basması sonucu evinizin kullanılmaz hale geldiği durumlarda, evinizin güvende olması için özel güvenlik görevlisi yönlendirir, yine aynı sebeplerden dolayı evinizin oturulamaz hale geldiği durumlarda otel konaklama masraflarınızı karşılar.

Asistans sektörünün lider firması Tur Assist güvencesiyle oluşturulan @Home konut yardım paketleri, sunduğu acil konut yardım hizmetleri ile meydana gelebilecek olası aksaklıkları 7 gün / 24 saat olay yerinde süratli bir şekilde çözer, size ve sevdiklerinize evinizin konforunu sürmek kalır.

@Home Konut Yardım Paketleri

Konut yardım paketlerimiz @Home Pratik, @Home Plus ve @Home VIP’den ihtiyacınız için en uygun olanı sitemiz üzerinden kolayca satın alarak, meydana gelebilecek acil durumlara karşı evinizi koruma altına alabilirsiniz.

Tur Assist kurulduğu 1996 yılından bu yana kurumsal müşterilerine yıllardır başarıyla sağladığı acil konut yardım hizmetlerini, bireysel olarak da satın alınabilen @Home konut yardım paketleri haline getirerek satışa sunmaktadır.

HİZMETLER @Home Pratik @Home Plus @Home VIP
Su Tesisatı
Elektrik Tesisatı
Çilingir
Cam Değişimi
Seramik/Fayans Kapama x
Taşınma Sonrası Montaj Hizmetleri - MiniFIX x x
Aboneliklerin Transfer Hizmeti x x
Konaklama Hizmeti
Güvenlik Hizmeti
Ferdi Yardım
Bilgi ve Organizasyon

Ayrıca evinizde karşılaşabileceğiniz acil konut yardım desteği gerektiren durumlar için bizi www.tesisatturkiye.com ve www.sukacagiturkiye.com bloglarımızdan da takip edebilir, elektrik tesisatı, kalorifer tesisatı, su tesisatı, doğalgaz tesisatı ve tıkanıklık açma konularındaki faydalı bilgiler içeren makalelerimize ulaşabilirsiniz.

 

Tur Assist ihtiyaçlara yönelik Home Plus ürününü sunmaktadır.

BİZİ ARAYIN

© 2014 Tur Assist web sitesinin tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi Satış Sözleşmesi