•  
  • Warranty PratikWarranty Plus
  •  
  • Onroad PratikOnroad Plus
  •  
  • Home PratikHome PlusHome VIP

@Home VIP Nedir?

Meydana gelebilecek acil durumlara karşı evinizi koruma altına alıyoruz!

@Home VIP, evinizde meydana gelebilecek olumsuz durumlarda evinizi ve sizi güvence altına alan konut yardım paketidir. @Home VIP konut yardım paketi, evinizde ihtiyaç duyulacak anlarda su ve elektrik tesisatı onarımları, cam değişimi ve çilingir hizmetleri gibi acil yardım hizmetlerinin dışında tesisat onarımları sonrası seramik / fayans gibi yüzeylerin kapanması, konaklama ve güvenlik hizmetleri gibi geniş çözümler sunar. Ayrıca @Home VIP konut yardım paketi, sağladığı MiniFIX montaj hizmetleri ve aboneliklerin transfer hizmetleriyle, taşınma sonrasında da hayatınızı kolaylaştırmaya devam eder.

Asistans sektörünün lider firması Tur Assist güvencesiyle oluşturulan @Home konut yardım paketleri, sunduğu acil konut yardım hizmetleri ile meydana gelebilecek olası aksaklıkları 7 gün / 24 saat olay yerinde süratli bir şekilde çözer, size ve sevdiklerinize evinizin konforunu sürmek kalır.

@Home konut yardım paketleri

@Home Pratik, @Home Plus ve @Home VIP olmak üzere 3 ayrı seçenekle sunulan @Home konut yardım paketlerinden tercih ettiğiniz en uygun paketi, internet sitemiz üzerinden kolayca satın alarak, meydana gelebilecek acil durumlara karşı evinizi koruma altına alabilirsiniz.

Tur Assist, 1996 yılından bu yana kurumsal müşterilerine başarıyla sağladığı acil konut yardım hizmetlerini, bireysel olarak da siz değerli tüketicilerin satın alabileceği @Home konut yardım paketleri haline getirerek satışa sunmaktadır.

HİZMETLER @Home Pratik @Home Plus @Home VIP
Su Tesisatı
Elektrik Tesisatı
Çilingir
Cam Değişimi
Seramik/Fayans Kapama x
Taşınma Sonrası Montaj Hizmetleri - MiniFIX x x
Aboneliklerin Transfer Hizmeti x x
Konaklama Hizmeti
Güvenlik Hizmeti
Ferdi Yardım
Bilgi ve Organizasyon

Ayrıca evinizde karşılaşabileceğiniz acil konut yardım desteği gerektiren durumlar için bizi www.tesisatturkiye.com ve www.sukacagiturkiye.com blogumuzdan da takip edebilir, elektrik tesisatı, kalorifer tesisatı, su tesisatı, doğalgaz tesisatı ve tıkanıklık açma konularındaki faydalı makalelerimize ulaşabilirsiniz.

 

Tur Assist ihtiyaçlara yönelik Home VIP ürününü sunmaktadır.

BİZİ ARAYIN

© 2014 Tur Assist web sitesinin tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi Satış Sözleşmesi