•  
  • Warranty PratikWarranty Plus
  •  
  • Onroad PratikOnroad Plus
  •  
  • Home PratikHome PlusHome VIP

@Home VIP’i Nasıl Satın Alabilirim?

Konut yardım hizmetlerini de bünyesinde barındıran @Home VIP paketi, evinizde meydana gelebilecek olumsuz durumlarda evinizi ve sizi güvence altına alır.

@Home VIP konut yardım paketini kendiniz ya da sevdikleriniz için 0850 202 47 99 numaralı çağrı merkezimizden kredi kartınızla kolayca satın alabilirsiniz. @Home VIP konut yardım paketi, su tesisatında sızıntı ve kırılma gibi durumlarda sağladığı acil tesisat konut yardım hizmetlerinin yanı sıra, tesisat onarımları esnasında kırılmaya bağlı olarak zarar gören konut içindeki seramik, fayans, mermer gibi ıslak yüzey kabul edilen alanların eski haline getirilmesini de kapsar.

@Home VIP konut yardım paketi

@Home VIP konut yardım paketi, evinizde ihtiyaç duyulacak anlarda elektrik tesisatı onarımları, cam değişimi ve çilingir hizmetleri gibi acil yardım hizmetleri dışında yangın, patlama veya su basması sonucu evinizin kullanılmaz hale geldiği durumlarda, evinizin güvende olması için özel güvenlik görevlisi yönlendirir, yine aynı sebeplerden dolayı evinizin oturulamaz hale geldiği durumlarda otel konaklama masraflarınızı karşılar.

Ayrıca @Home VIP paketi, acil durumlarda sağladığı konut yardım hizmetleri dışında taşınma sonrasında da hayatınızı kolaylaştıran MiniFIX montaj hizmetleri ve aboneliklerin transfer hizmetleriyle de size geniş kapsamlı çözümler sunar.

Tur Assist güvencesiyle satışa sunulan @Home VIP konut yardım paketini 0850 202 47 99 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden satın alarak meydana gelebilecek aksaklıklara karşı 7 gün / 24 evinizi güvenceye alırsınız.

 

Tur Assist ihtiyaçlara yönelik Home VIP ürününü sunmaktadır.

BİZİ ARAYIN

© 2014 Tur Assist web sitesinin tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi Satış Sözleşmesi