•  
  • Warranty PratikWarranty Plus
  •  
  • Onroad PratikOnroad Plus
  •  
  • Home PratikHome PlusHome VIP

On Road Pratik’i Nasıl Satın Alabilirim?

Yolculuk esnasında kaza ve arıza gibi aracınızda karşılaşabileceğiniz olumsuz durumlarda size sağladığı 7/24 acil yol yardım hizmetleriyle yolculuğunuza kesintisiz sürmesini sağlayan On Road Pratik acil yol yardım paketini www.turassistleyasam.com internet sitemiz üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Acil yol yardım nedir?

Acil yol yardım özellikle sigorta şirketleri ve otomotiv firmaları tarafından müşterilerine asistans hizmetleri kapsamında sunulmaya başlandıktan sonra, ülkemizde giderek önem kazanan bir hizmet halini almıştır. Bu hizmet ülkemizde yaygınlaşmadan önce acil yol yardım ihtiyacı olan sürücüler, sorunu kendi yöntemleriyle çözmeye çalışır ya da profesyonel olmayan firmalardan yardım alırdı. Günümüzde ise sürücüler anlaşmalı olduğu firmanın acil yol yardım hattını arayarak bu sorunu daha sistematik bir şekilde çalışan firmalardan profesyonel yardım alarak çözmektedirler. Acil yol yardım talep eden müşteri için kaliteli hizmetin yanı sıra hızlı bir şekilde hizmet alabilmek de büyük önem taşımaktadır.

Acil yol yardım neden önemlidir?

Mekanik arıza, lastik değişimi, akü takviyesi ve anahtar kaybı gibi durumlarda acil yol yardım desteği talep eden sürücüler için bu acil yol yardım hizmetlerinin Türkiye’nin her noktasında sağlanabilmesi de son derece önemlidir. Siz de Tur Assist’in bireysel müşterileri için geliştirdiği On Road Pratik yol yardım paketiyle arıza durumlarında çekici, lastik değişimi, akü takviyesi ve oto çilingir yönlendirilmesi gibi acil yol yardım hizmetlerinden yararlanarak kendinizi güvenceye alabilirsiniz.

Neden acil yol yardım için Tur Assist

1996 yılından bu yana Türkiye’nin önde gelen sigorta ve otomotiv firmalarının asistans hizmetlerinin organizasyonunu sağlayan Tur Assist, çözüm ortağı olduğu kurumlara ve müşterilerine sağladığı acil yol yardım hizmetleriyle destek sağlamaktadır. Tur Assist’in bireysel müşterileri için geliştirdiği On Road Pratik yol yardım paketiyle arıza durumlarında siz de kendinizi güvenceye alabilirsiniz.

www.turassistleyasam.com sitemizde yer alan On Road Pratik yol yardım formununu aracınızın ruhsatında yer alan bilgilerle doldurduktan sonra kredi kartınızla yol yardım paketinizi kolayca satın alabilirsiniz. Ayrıca On Road Pratik ile ilgili tüm sorularınızı 0850 202 47 99 çağrı merkezi numaramızı arayıp ileterek yetkililerimizden bilgi alabilirsiniz.

Tur Assist tarafından bireysel müşterilerin beğenisine sunulan On Road Pratik yol yardım paketi, içerdiği acil yol yardım teminatlarıyla seyahat esnasında aracınızı güvenceye alır. On Road Pratik yol yardım paketi, yerinde onarımı gerçekleştirilemeyen arıza durumlarında aracınızın servise çekilmesini sağlar, araç anahtarlarınızın kaybolması veya çalınması halinde, sağladığı çilingir desteğiyle aracınızın kapılarının açılmasını sağlar. Üstelik yakıtınız bitmesi halinde en yakın benzinciye kadar aracınızın çekilmesini sağlar. On Road Pratik yol yardım paketi, sağladığı yol yardım hizmetleri ile birlilte ani hastalık ya da yaralanma durumunda ambulansla en yakın tıbbi merkeze naklinizi sağlayarak seyahat esnasında sizi de güvenceye alır.

 

BİZİ ARAYIN

© 2014 Tur Assist web sitesinin tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi Satış Sözleşmesi