•  
  • Warranty PratikWarranty Plus
  •  
  • Onroad PratikOnroad Plus
  •  
  • Home PratikHome PlusHome VIP

On Road Plus’ı Nasıl Satın Alabilirim?

Aracınızla seyahat esnasında karşılaşabileceğiniz kaza ve arıza gibi olumsuz durumlarda size sunduğu 7/24 acil yol yardım hizmetleriyle seyahatinize devam etmenizi sağlayan On Road Plus acil yol yardım paketini www.turassistleyasam.com internet sitemiz üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Neden Acil Yol Yardım?

Acil yol yardım hizmeti, ihtiyaç duyulmadığı anlarda akla gelmese de aracınızda meydana gelebilecek arıza ve kaza durumlarında sunduğu hizmetlerle sürücülerin hayatını kolaylaştırmaktadır. Genelde sigorta şirketleri ve otomotiv üreticileri tarafından müşterilerine asistans hizmetleri kapsamında sağlanan acil yol yardım desteği çekici, lastik değişimi, akü takviyesi ve oto çilingir yönlendirilmesi gibi hizmetleri bünyesinde barındırmaktadır. Verilen hizmetlerin çeşitliliği kadar bu hizmetlerin hızlı ve kaliteli bir şekilde sağlanabilmesi acil yol yardım talep eden müşteri için büyük önem taşımaktadır. Özellikle aracını uzun seyahatlerde kullanan kişiler için verilen bu acil yol yardım hizmetlerinin Türkiye’nin her noktasında sağlanabilmesi de son derece önemlidir. Siz de Tur Assist’in bireysel müşterileri için geliştirdiği On Road Plus yol yardım paketiyle arıza ve kaza durumlarında kendinizi güvenceye alabilirsiniz.

Neden Acil Yol Yardım için Tur Assist?

Tur Assist, kurulduğu 1996 yılından bu yana Türkiye’nin önde gelen sigorta ve otomotiv firmalarının acil yol yardım hizmetlerinin organizasyonunu sağlayarak, çözüm ortağı olduğu şirketlerin ve müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaktadır. Tur Assist’in bireysel müşterileri için geliştirdiği On Road Plus yol yardım paketiyle arıza ve kaza durumlarında siz de kendinizi güvenceye alabilirsiniz.

www.turassistleyasam.com sitemizde yer alan On Road Plus yol yardım formunu sizden talep edilen aracınızın trafik tescil tarihi, motor gücü, marka ve modeli gibi ruhsatınızda yer alan bilgilerle doldurduktan sonra kredi kartınızla yol yardım paketinizi kolayca satın alabilirsiniz. Ayrıca On Road Plus acil yol yardım paketi ile ilgili tüm sorularınızı 0850 221 00 11 çağrı merkezi numaramızı arayarak ileterek yetkililerimizden bilgi alabilirsiniz.

Birçok sigorta ve otomotiv firmasının acil yol yardım hizmetlerini yıllardır başarıyla sağlayan Tur Assist tarafından bireysel müşterilerin beğenisine sunulan On Road Plus yol yardım paketi, içerdiği geniş kapsamlı teminatlarla seyahat esnasında sizi ve aracınızı güvenceye alır. On Road Plus yol yardım paketi, kaza ve yerinde onarımı sağlanamayan arıza durumlarında aracınızın servise çekilmesini sağlar, araç anahtarlarınızın kaybolması veya çalınması halinde, sağladığı çilingir desteğiyle aracınızın kapılarının açılmasını sağlar. Ayrıca yakıt bitmesi durumunda en yakın benzinciye kadar aracınızın çekici ile çekilmesi sağlanır. On Road Plus, üstelik ikamet iliniz dışında kaza ve arıza nedeniyle aracınızın serviste onarım gördüğü durumda, otelde konaklamanızı sağlar ya da seyahatinize devam etmeniz veya ikametinize dönmeniz için seyahat masraflarınızı karşılar.

On Road Plus yol yardım paketi, sağladığı yol yardım hizmetlerinin yanı sıra herhangi bir ani hastalık ya da yaralanma durumunda ambulansla en yakın tıbbi merkeze naklinizi sağlayarak seyahat esnasında sizi ve aracınızı güvenceye alır.

 

BİZİ ARAYIN

© 2014 Tur Assist web sitesinin tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi Satış Sözleşmesi