•  
  • Warranty PratikWarranty Plus
  •  
  • Onroad PratikOnroad Plus
  •  
  • Home PratikHome PlusHome VIP

On Road Plus Nedir?

On Road Plus, yolculuk esnasında karşılaşabileceğiniz olumsuz durumlarda sizler için çözüm sağlayan içerdiği yol yardım hizmetleri ile de 7 gün / 24 saat acil destek sağlayan kapsamlı bir yol yardım paketidir.

On Road Plus yol yardım hizmetleri aracınızı yerinde onarır!

On Road Plus, yerinde onarılabilen mekanik arıza durumlarında mobil onarım servisleri ile aracınızı yerinde tamir eder, yine akü bitmesi durumunda aracınıza akü takviyesi yaparak kesintisiz bir şekilde yola devam etmenizi sağlar. On Road Plus lastiğiniz patlaması durumunda lastiğinizin değişimini de sunduğu yol yardım hizmetleri kapsamında sağlanmaktadır.

Kaza ya da yerinde onarımı yapılamayan arıza durumlarında aracınızın servise çekilmesini sağlayan On Road Plus, yakıt bitmesi durumunda da en yakın benzinciye kadar yine aracınızın çekilmesini organize eder. On Road Plus ayrıca, yol yardım hizmetleri kapsamında sağladığı oto çilingir desteğiyle aracınızın anahtarının kaybolduğu ya da çalındığı durumlarda, aracınızın kapılarını güvenli bir şekilde açar. On Road Plus arıza ve kaza durumlarında acil olarak organize ettiği bütün yol yardım hizmetleri ile seyahat esnasında kendinizi güvende hissettirir.

On Road Plus yol yardım hizmetleri sizi de düşünür!

On Road Plus, ikamet iliniz dışında kaza ve arıza nedeniyle aracınızın serviste onarım gördüğü durumda, otelde konaklamanızı sağlar ya da seyahatinize devam etmeniz veya ikametinize dönmeniz için seyahat masraflarınızı karşılar.

On Road Plus, herhangi bir ani hastalık ya da yaralanma durumunda ambulansla en yakın tıbbi merkeze naklinizi de gerçekleştirir. On Road Plus yol yardım paketi, aracınızda oluşabilecek kaza ve arıza durumlarında tek bir telefonla sağladığı yol yardım hizmetleri ve ferdi yardım hizmetleriyle yolculuk esnasında 7/24 size destek olur.

On Road Plus yol yardım paketine sahip müşterilerimiz; yol yardım, seyahat, konaklama, ulaşım, sağlık kuruluşları, kültürel aktiviteler, özel etkinlikler, tercüme hizmeti, çiçek gönderimi, restoran ve eğlence merkezleri ile ilgili bilgilere çağrı merkezimizi arayarak tek bir telefonla temin eder, gerektiğinde hizmetlerin organizasyonu için bilgi ve organizasyon hattımızdan yardım alabilirler.

Neden yol yardım hizmetleri için Tur Assist?

1996 yılından bu yana Türkiye’nin önde gelen sigorta ve otomotiv firmalarına asistans hizmetlerinin organizasyonunu sağlayan Tur Assist, çözüm ortağı olduğu şirketlerin ve müşterilerinin hayatını kolaylaştıran çözümler sunmaktadır. Tur Assist 20 yıldır kaza, mekanik arıza, lastik değişimi, akü takviyesi ve anahtar kaybı gibi durumlarda çözüm sağladığı yol yardım hizmetleri ile Türkiye’nin her noktasında güvenle hizmet sağlayabilecek altyapıya sahiptir.

Siz de Tur Assist’in bireysel müşterileri için satışa sunduğu yol yardım paketi On Road Plus ile kaza ve arıza durumlarında çekici, lastik değişimi, akü takviyesi ve oto çilingir yönlendirilmesi gibi acil yol yardım hizmetlerinden Türkiye’nin her yerinde 7/24 yararlanarak kendinizi güvenceye alabilirsiniz.

Aracınızla seyahat esnasında karşılaşabileceğiniz kaza ve arıza durumlarında size sunduğu acil yol yardım hizmetleri ile yolculuğunuza devam etmenizi sağlayan On Road Plus yol yardım paketini www.turassistleyasam.com internet sitemiz üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

 

Tur Assist ihtiyaçlara yönelik 2 farklı ürün sunmaktadır.

BİZİ ARAYIN

© 2014 Tur Assist web sitesinin tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi Satış Sözleşmesi