•  
  • Warranty PratikWarranty Plus
  •  
  • Onroad PratikOnroad Plus
  •  
  • Home PratikHome PlusHome VIP

On Road Pratik Nedir?

On Road Pratik aracınızla seyahat esnasında başınıza gelebilecek olumsuz durumlarda sizin için çözüm üreten içerdiği yol yardım hizmetleri ile de 7 gün / 24 saat destek sağlayan bir yol yardım paketidir. On Road Pratik yol yardım paketi, akü bitmesi ya da yerinde giderilebilen mekanik arıza durumlarında, mobil onarım servisleri ile aracınızı yerinde tamir ederek kesintisiz bir şekilde yola devam etmenizi sağlar. Lastiğinizin patlaması durumunda de yine On Road Pratik’in sunduğu yol yardım hizmetleri kapsamında lastiğinizin değişimi sağlanmaktadır.

Tur Assist yol yardım hizmetleri Türkiye’nin her yerinde!

On Road Pratik arıza durumlarında yerinde onarımı yapılamayan aracınızın servise çekilmesini sağlar, aracınızın anahtarının kaybolduğu ya da çalındığı durumlarda, çilingir desteğiyle aracınızın kapılarını açar. Ayrıca yakıt bitmesi durumunda da en yakın benzinciye kadar aracınızın çekilmesi sağlanır. Acil kapsamda sağlanan yol yardım hizmetleri ile On Road Pratik seyahat esnasında meydana gelebilecek arıza durumlarında sizi güvende hissettirir. On Road Pratik üstelik ikamet ilinizin dışında aracınızın arızalanması durumunda ulaşım ya da konaklama hizmetleriyle, şehir dışı yolculuklarınızda da yalnız bırakmaz.

On Road Pratik  yol yardım paketi, herhangi bir ani hastalık ya da yaralanma durumunda ambulansla en yakın tıbbi merkeze naklinizi de sağlar. On Road Pratik yol yardım paketi, aracınızda oluşabilecek arıza durumlarında tek bir telefonla sağladığı yol yardım hizmetleri ve ferdi yardım hizmetleriyle seyahatte 7/24 size destek olur.

Yol yardım hizmetleri ve daha fazlası!

On Road Pratik yol yardım paketine sahip müşterilerimiz; yol yardım, seyahat, konaklama, ulaşım, sağlık kuruluşları, kültürel aktiviteler, özel etkinlikler, tercüme hizmeti, çiçek gönderimi, restoran ve eğlence merkezleri ile ilgili bilgileri tek bir telefonla temin eder, gerektiğinde hizmetlerin organizasyonu için bilgi ve organizasyon hattımızdan yardım alabilirler.

Tur Assist, kurulduğu 1996 yılından bu yana Türkiye’nin önde gelen sigorta ve otomotiv firmalarının yol yardım hizmetleri organizasyonunu sağlayarak, çözüm ortağı olduğu şirketlerin ve müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaktadır. Mekanik arıza, lastik değişimi, akü takviyesi ve anahtar kaybı gibi durumlarda acil yol yardım desteği talep eden sürücüler için bu yol yardım hizmetlerinin Türkiye’nin her noktasında sağlanabilmesi müşteri memnuniyeti açısından son derece önemlidir.

Siz de Tur Assist’in bireysel müşterileri için geliştirdiği On Road Pratik yol yardım paketiyle arıza durumlarında çekici, lastik değişimi, akü takviyesi ve oto çilingir yönlendirilmesi gibi acil yol yardım hizmetlerinden Türkiye’nin her yerinde 7/24 yararlanarak kendinizi güvenceye alabilirsiniz.

Aracınızla seyahat esnasında karşılaşabileceğiniz arıza durumlarında size sunduğu acil yol yardım hizmetleri ile seyahatinize devam etmenizi sağlayan On Road Pratik yol yardım paketini www.turassistleyasam.com internet sitemiz üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

 

Tur Assist ihtiyaçlara yönelik 2 farklı ürün sunmaktadır.

BİZİ ARAYIN

© 2014 Tur Assist web sitesinin tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi Satış Sözleşmesi