•  
  • Warranty PratikWarranty Plus
  •  
  • Onroad PratikOnroad Plus
  •  
  • Home PratikHome PlusHome VIP

Warranty Plus’ı Nasıl Satın Alabilirim?

Üretici garantisi biten otomobilinizde oluşabilecek mekanik ve elektrik kaynaklı arızaların tespit edilmesini ve onarılmasını sağlayan Warranty Plus otomobil garanti paketini, www.turassistleyasam.com internet sitemiz üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Ülkemizde alınan yüksek vergiler nedeniyle sıfır otomobillerin pahalı olması, tüketicilerin daha çok ikinci el otomobilleri tercih etmesine ya da daha önce satın aldıkları otomobilleri uzun süre kullanmalarına neden olmaktadır. Özellikle ikinci el otomobil piyasasında sürekli sirkülasyonun olması pazarda garantili otomobil bulma ihtimalini de giderek zayıflatmaktadır. Tüketicilerin ikinci el otomobil arayışlarında garantili otomobil tercih etmesindeki en büyük faktör ise şüphesiz bu araçlarda oluşabilecek mekanik ve elektrik kaynaklı arızalar ve bu arızaların tüketicilere getirdiği finansal yüklerdir. Arızalanan otomobilinizin, getirdiği finansal yüklere karşı Warranty Plus ile kendinizi güvenceye alabilirsiniz.

Warranty Plus ile garantili otomobil kullanmanın keyfini yaşayın

Sitemizde yer alan hesaplayıcımıza aracınızın bilgilerini eksiksiz girdikten sonra, sizin için hazırlanan Warranty Plus fiyat teklifini görebilirsiniz. Aracınızın trafik tescil tarihi, motor gücü, marka ve modeli gibi ruhsatınızda yer alan bilgilere ek olarak aracınızın kilometre bilgisini de bu hesaplayıcıya ekleyerek sizler için hazırlanan teklifi daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz kredi kartınızla www.turassistleyasam.com sitemiz üzerinden Warranty Plus’ı satın alarak garantili otomobil kullanmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Ayrıca 0850 202 47 99 çağrı merkezi numaramızdan size en yakın ekspertiz ve satış noktalarını öğrenebilir, Warranty Plus otomobil garantisi ile ilgili tüm sorularınız için yine aynı numaradan uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Birçok otomotil markasının uzatılmış garanti hizmetlerini yıllardır başarıyla sağlayan Tur Assist tarafından bireysel müşterilerin beğenisine sunulan Warranty Plus, içerdiği geniş kapsamlı teminatlarla otomobilinizi korumaya alır. Otomobil garanti ürünü Warranty Plus, sunduğu garanti teminatlarının yanı sıra bünyesinde barındırdığı asistans hizmetleriyle de kendinizi güvende hissetmenizi sağlar. Böylece hem garantili otomobil kullanarak rahat yolculuk eder, hem de seyahat esnasında yaşayabileceğiniz olumsuzluklara karşı önlem almış olursunuz. Bu bağlamda sağlanan yol yardım, otomobilinizin çekilmesi, konaklama ve ulaşım gibi asistans hizmetleri ile garantili otomobil kullanmanızın çok daha ötesinde Warranty Plus, sizleri seyahatte de yalnız bırakmaz.

 

Tur Assist ihtiyaçlara yönelik Warranty Plus ürününü sunmaktadır.

BİZİ ARAYIN

© 2014 Tur Assist web sitesinin tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi Satış Sözleşmesi