•  
  • Warranty PratikWarranty Plus
  •  
  • Onroad PratikOnroad Plus
  •  
  • Home PratikHome PlusHome VIP

Warranty Nasıl işliyor?


Warranty Nasıl İşliyor?

Ülkemizde sıfır otomobillerin satış aşamasında alınan yüksek vergiler, tüketicilerin daha çok ikinci el otomobillere yönelmelerine ya da daha önce satın aldıkları otomobilleri daha uzun süre kullanmalarına neden olmaktadır. İkinci el otomobil piyasasında bu gibi durumlardan kaynaklanan sürekli sirkülasyonun olması pazarda garantili ikincili el otomobil bulma ihtimalini daha da düşürmektedir.

Neden garantili ikinci el otomobil?

Tüketicilerin ikinci el otomobil arayışlarında garantili ikinci el otomobil tercih etmesindeki en büyük faktör ise şüphesiz bu araçlarda oluşabilecek mekanik ve elektrik kaynaklı arızalardır. Bu arızaların tüketicilere getirdiği ekstra maliyetler ise başlı başına bir risktir. Birçok otomobil markasının uzatılmış garanti hizmetlerini yıllardır başarıyla sağlayan Tur Assist, Warranty Plus ve Warranty Pratik otomobil garanti paketleri ile aracınızı oluşabilecek risklere karşı korumaya alıyor.

Unutmayın her araba arızalanabilir sizinki de! Warranty otomobil garanti paketleri ile beklenmeyen masraflar karşısında endişelenmenize gerek kalmaz. Warranty otomobil garanti paketleri ile üretici garantisi biten aracınızı garantiye alır, garantili ikinci el otomobil kullanmanın keyfini yaşarsınız. Ayrıca Warranty otomobil paketlerinin sağladığı güvenceli ekspertiz sayesinde aracınızın durumunu öğrenirsiniz.

Warranty otomobil garanti paketleri ile satmayı düşündüğünüz aracınıza da artı değer katarak, satacağınız aracı emsallerinden farklılaştırabilirsiniz. Garantili ikinci el otomobil, satış sürecinde hiç şüphesiz aracınızın piyasa değerini yükseltecektir.

Warranty kapsamında tüm onarımlar uzmanlığı ve teknik yeterliliği onaylanmış profesyonel servislerde zahmetsizce gerçekleştirilirken, dilerseniz tamirat esnasında yedek araç hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 7/24 her an yardım alabileceğiniz çağrı merkezimiz aracılığıyla Türkiye’nin her noktasında yol yardım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Warranty otomobil garanti paketleri otomobilinizin motor ve şanzıman gibi değerli parçalarını korumaya almasının yanı sıra seyahatiniz esnasında sağladığı çekici, yol yardım, lastik değişimi gibi asistans hizmetleriyle de güvenli bir şekilde yolculuk etmenizi sağlar. Böylelikle hem garantili ikinci el otomobil kullanarak rahat yolculuk eder, hem de seyahat esnasında yaşayabileceğiniz olumsuzluklara karşı önlem almış olursunuz.

BİZİ ARAYIN

© 2014 Tur Assist web sitesinin tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi Satış Sözleşmesi