•  
  • Warranty PratikWarranty Plus
  •  
  • Onroad PratikOnroad Plus
  •  
  • Home PratikHome PlusHome VIP

Warranty Nedir?

Warranty, Tur Assist tarafından geliştirilen, üretici garantisi bitmiş otomobilinizi arıza durumlarına karşı güvence altına alan otomobil garantisidir.

Warranty Pratik Nedir?

Otomotiv sektöründe birçok markanın uzatılmış garanti hizmetlerini yıllardır başarıyla sağlayan Tur Assist’in bireysel müşterilerine sunduğu Warranty Pratik ise, otomobilinizin motor ve şanzıman gibi kritik parçalarını güvence altına alan bir garanti paketidir.

Warranty Pratik otomobil garanti paketi, arıza durumlarında otomobilinizdeki kapsam içerisindeki parçaların onarımı işçiliğini de sağlar. Üstelik bu onarımlar yüksek mekanik tecrübesine sahip teknik personeller tarafından gerçekleştirilir. Warranty Pratik otomobilinizde meydana gelen mekanik veya elektrik kaynaklı arızaların tespit ve onarımını sağlarken, otomobilinizde oluşabilecek beklenmeyen masrafların finansal yüklerine karşı sizi korumaya alır.

Warranty Pratik Hangi Araçları Garanti Altına Alır?

Binek Araç : En fazla 7 yaş ve 150.000 km'de

Hafif Ticari Araç : En fazla 5 yaş ve 200.000 km'de

Warranty Pratik’in sağladığı hizmetlerden yararlanabilmek için binek aracınızın 7 yaşını aşmamış ve 150.000 kilometreyi geçmemiş olması gerekmektedir. Aynı şekilde hafif ticari aracınızın ise 5 yaşını doldurmamış 200.000 kilometreyi olması gerekmektedir.

Warranty Pratik’in Garanti Süresi Ne Zaman Biter?

Binek Araç : 12 ay / 15.000 km (hangisi önce dolarsa)

Hafif Ticari Araç : 12 ay / 25.000 km (hangisi önce dolarsa)

Warranty Pratik binek aracınız için 1 yıl ya da 15.000 kilometreye kadar koruma sağlarken, hafif ticari aracınız için 1 yıl ya da 25.000 kilometreye kadar geçerli olmak üzere aracınızda oluşabilecek mekanik ve elektrik kaynaklı arızaların riskine karşı sizleri korumaya alır.

Warranty Pratik Size Seyahatte Nasıl Yardımcı Olur?

YOL YARDIM TEMİNATLARI
Yol kenarı yardım organizasyonu Ulaşım 50 km.
Aracın çekilmesi 500 TL
Aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama 150 TL / Max. 2 gece
Daimi ikametgaha geri dönüş veya yolculuğa devam seyahati Sınırsız
Onarılan aracın alınması için seyahat Sınırsız
Seyahata devam amaçlı kiralık araç Max. 2 gün
Aracın emanet ve muhafazası 250 TL

Warranty Pratik sunduğu garanti teminatlarının yanı sıra bünyesinde barındırdığı asistans hizmetleriyle de sizi korumaya alan komple bir üründür. Böylece Warranty Pratik ile hem otomobilinizi garantili bir şekilde kullanarak rahat yolculuk eder, hem de seyahat esnasında yaşayabileceğiniz olumsuzluklara karşı önlem alırsınız. Arıza durumlarında aracınızın çekilmesi, yerinde onarım, lastik değişimi bu hizmetlerden bazılarıdır. Warranty Pratik üstelik ikamet ilinizin dışında karşılaşabileceğiniz arıza durumlarında sağladığı ulaşım ve konaklama gibi hizmetlerle sizi şehir dışı seyahatlerinizde de yalnız bırakmaz.

2014 yılının Nisan ayında çıkan tüketici kanununa göre, ikinci el olarak satılan her ürünün garantili olarak tüketiciye sunulması, yasal bir zorunluluk haline gelmiştir. Sizler de Warranty Pratik ile satmayı planladığınız otomobilinizi emsallerinden farklılaştırabilir ya da Warranty Pratik güvenceli bir aracı satın alarak, oluşabilecek arıza masraflarının finansal yüklerine karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Ülkemizde ikinci el araçlar hala garantisiz bir şekilde satılmaya devam etmekteyken Warranty Pratik; ikinci el otomobil sektöründeki bu ihtiyacı geniş ve kaliteli hizmet içeriğiyle doldurmayı hedefleyen bir üründür.

 

Tur Assist ihtiyaçlara yönelik Warranty Pratik ürününü sunmaktadır.

BİZİ ARAYIN

© 2014 Tur Assist web sitesinin tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi Satış Sözleşmesi