•  
  • Warranty PratikWarranty Plus
  •  
  • Onroad PratikOnroad Plus
  •  
  • Home PratikHome PlusHome VIP

Warranty Nedir?

Warranty, Assist güvencesiyle oluşturulan, üretici garantisi bitmiş otomobilinizi arıza durumlarına karşı güvence altına alan bir otomobil garantisidir.

Warranty Plus Nedir?

Warranty Plus otomobilinizin motor ve şanzıman gibi kritik parçalarını mekanik ve elektrik kaynaklı arızalara karşı korumaya alan bir garanti paketidir.

Warranty Plus, otomobilinizde meydana gelen mekanik veya elektrik kaynaklı arızaların tespit ve onarımını sağlarken, otomobilinizde oluşabilecek beklenmeyen masrafların finansal yüklerine karşı sizi korumaya alır.

Warranty Plus, otomobil garantilerinde birçok otomotiv markasının uzatılmış garanti hizmetlerini sağlayan Tur Assist güvencesiyle, bireysel müşteriler için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir otomobil garanti paketidir.

Warranty Plus Hangi Araçları Garanti Altına Alır?

Binek Araç : En fazla 7 yaş ve 150.000 km'de

Hafif Ticari Araç : En fazla 5 yaş ve 200.000 km'de

Warranty Plus otomobil garanti paketinin ayrıcalıklarından yararlanmak için, binek aracınızın 7 yaş / 150.000 kilometreyi aşmamış, hafif ticari aracınızın ise 5 yaş / 200.000 kilometreyi doldurmamış olması gerekmektedir. Aracınız bu şartları taşıyorsa, siz de Warranty Plus ile aracınızın motor ve şanzıman gibi değerli parçalarını mekanik ve elektrik kaynaklı arıza risklerine karşı korumaya alabilirsiniz.

Warranty Plus’ın Garanti Süresi Ne Zaman Biter?

Binek Araç : 12 ay / 25.000 km (hangisi önce dolarsa)

Hafif Ticari Araç : 12 ay / 25.000 km (hangisi önce dolarsa)

Warranty Plus ile binek ve hafif ticari aracınız için 1 yıl ya da 25.000 kilometreye kadar koruma alabilir, oluşabilecek mekanik ve elektrik kaynaklı arızaların riskine karşı aracınızı garantiye alabilirsiniz.

Warranty Plus Size Seyahatte Nasıl Yardımcı Olur?

YOL YARDIM TEMİNATLARI
Yol kenarı yardım organizasyonu Ulaşım 50 km.
Aracın çekilmesi 500 TL
Aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama 150 TL / Max. 2 gece
Daimi ikametgaha geri dönüş veya yolculuğa devam seyahati Sınırsız
Onarılan aracın alınması için seyahat Sınırsız
Seyahata devam amaçlı kiralık araç Max. 2 gün
Aracın emanet ve muhafazası 250 TL

Warranty Plus sağladığı garanti teminatlarıyla beraber bünyesinde barındırdığı asistans hizmetleriyle de sizi güvenceye alan komple bir üründür. Asistans sektörünün lideri Tur Assist tarafından sağlanan bu hizmetlerle hem otomobilinizi garantili bir şekilde kullanarak rahat yolculuk eder, hem de seyahat esnasında yaşayabileceğiniz olumsuzluklara karşı önlem alırsınız.

Arıza durumlarında aracınızın çekilmesi, yerinde onarım, lastik değişimi bu hizmetlerden bazılarıdır. Warranty Plus üstelik ikamet ilinizin dışında karşılaşabileceğiniz arıza durumlarında sağladığı ulaşım ve konaklama gibi hizmetlerle sizi şehir dışı seyahatlerinizde de yalnız bırakmaz. Asistans sektöründe 20 yıllık Tur Assist deneyimiyle gerçekleşen bu hizmetler seyahat esnasında kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlar.

2014 yılının Nisan ayında yürülüğe giren tüketici kanununa göre, ikinci el olarak satılan her ürünün garantili olarak tüketiciye sunulması, yasal bir zorunluluk halini almıştır. Satmayı planladığınız otomobilinizi siz de Warranty Plus ile emsallerinden farklılaştırabilir ya da Warranty Plus güvenceli bir aracı satın alarak, oluşabilecek arıza masraflarının finansal yüklerine karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Ülkemizde ikinci el araçlar hala garantisiz bir şekilde satılmaya devam etmekteyken Warranty Plus içerdiği geniş teminatlarla; ikinci el otomobil sektöründeki bu ihtiyacı geniş ve kaliteli hizmet içeriğiyle doldurmayı hedefleyen bir üründür.

 

Tur Assist ihtiyaçlara yönelik Warranty Plus ürününü sunmaktadır.

BİZİ ARAYIN

© 2014 Tur Assist web sitesinin tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi Satış Sözleşmesi